Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Berlyne susitiko Lietuvos ir Vokietijos užsienio reikalų ministrai

Sukurta 2019.10.22 / Atnaujinta 2019.10.22 17:06
   Berlyne susitiko Lietuvos ir Vokietijos užsienio reikalų ministrai
   Berlyne susitiko Lietuvos ir Vokietijos užsienio reikalų ministrai

   Spalio 22 dieną ministras Linas Linkevičius Berlyne susitiko su Vokietijos užsienio reikalų ministru Heiko Maasu.

   „Vokietija vadovauja priešakinių pajėgų batalionui Lietuvoje, dešimt kartų dalyvavo oro policijos misijoje – mes tai ypač vertiname, nes tai didina ne tik Lietuvos, bet ir viso Baltijos regiono saugumą”, – sakė L. Linkevičius.

   Susitikimo metu ministras pabrėžė, kad Vokietijos vaidmuo ypač svarbus ne tik užtikrinant Baltijos valstybių saugumą, bet ir išsaugant transatlantinius santykius nūdienos politinių iššūkių akivaizdoje.

   Ministrų pokalbyje taip pat buvo aptarti aktualūs dvišalio bendradarbiavimo, Astravo atominės elektrinės saugumo klausimai, santykiai su Baltarusija bei Rusija, tolesnė pagalba Ukrainai jos reformų kelyje. Taip pat apsikeista nuomonėmis dėl situacijos Sirijoje bei Brexit.

   L. Linkevičius pakvietė H. Maasą atvykti į Lietuvą.

   Lietuvos užsienio reikalų ministras Berlyne taip pat atidarė parodą „Smart Country Convention“. Šiemet Lietuva yra šios parodos šalis partnerė. Nacionaliniame stende išmaniuosius sprendimus pristato 15 Lietuvos informacinių technologijų bendrovių.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »

   Vasario 15 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius lankysis Vasario 16-osios gimnazijoje Hiutenfelde (Vokietijoje). Ministras dalyvaus renginyje, skirtame Vasario 16-ajai ir gimnazijos jubiliejui paminėti.

   Užsienio lietuviai »

   Vasario 14 dieną ministras Linas Linkevičius dalyvaus tarptautinėje Miuncheno saugumo konferencijoje Vokietijoje.

   Daugiašaliai santykiai »
   Diskusija Baltijos kelias 2019.11.06.jpg

   Lapkričio 6 dieną Lietuvos ambasada Vokietijoje kartu su Latvijos ir Estijos ambasadomis surengė Baltijos kelio trisdešimtmečio minėjimą, kuris buvo įtrauktas į Berlyno sienos griūties 30-mečio festivalio programą.

   Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
   mam_355838_598078-de.jpg

   Spalio 22 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Berlyne atidarė parodą „Smart Country Convention“ (SCC). Lietuva šiais metais yra šios parodos šalis partnerė, turinti daugiau galimybių pristatyti savo pasiekimus Vokietijos rinkai.

   Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »

   Spalio 22 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Berlyne atidarys parodą „Smart Country Convention“, kuri skirta  pristatyti naujausius skaitmenizavimo sprendimus viešajam sektoriui, miestams ir savivaldybėms. Lietuvos informacinių technologijų (IRT) sektorius  susilauks ypatingo dėmesio, nes šiemet Lietuva yra parodos šalis partnerė.

   Ekonominiai santykiai »
   Vokietija8.jpg

   Spalio 3 dieną Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Vokietijos Federacinės Respublikos užsienio reikalų ministrą Heiko Maas ir Vokietijos gyventojus Vokietijos Vienybės dienos proga.  

   Dvišaliai santykiai »