Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

L. Linkevičius pasveikino Karin Kneissl pradėjus eiti Austrijos Europos, integracijos ir užsienio reikalų ministrės pareigas

Sukurta 2017.12.19 / Atnaujinta 2017.12.19 15:37
  L. Linkevičius pasveikino Karin Kneissl pradėjus eiti Austrijos Europos, integracijos ir užsienio reikalų ministrės pareigas

  Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Karin Kneissl pradėjus eiti Austrijos Europos, integracijos ir užsienio reikalų ministrės pareigas, palinkėjo jai stiprybės ir sėkmės šiame, susijusiame su naujais iššūkiais ir atsakingame darbe.

  „Lietuva labai vertina ilgalaikį Austrijos ir Lietuvos bendradarbiavimą bei dvišalius santykius. Austrija yra artima ir patikima partnerė tiek dvišaliame lygmenyje, tiek Europos Sąjungoje. Abi šalys turi bendrą požiūrį esminiais pasaulinės darbotvarkės klausimais bei ryžtą stiprinti mūsų piliečių saugumą ir gerovę“, – sveikinimo laiške rašė ministras L. Linkevičius.

  Taip pat Lietuvos diplomatijos vadovas išreiškė įsitikinimą, kad esami geri abiejų šalių santykiai bus plėtojami ir ateityje bei išsakė pageidavimą glaudžiai bendradarbiauti su naująja Austrijos ministre pasitinkant bendrus iššūkius Austrijos pirmininkavimo Europos Sąjungai 2018 metais metu bei tolesniais metais.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  Austrija3.jpg

  Spalio 26 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Austrijos nacionalinės dienos proga pasveikino šios šalies  Europos, integracijos ir užsienio reikalų ministrą Sebastian Kurz bei palinkėjo jam ir visiems Austrijos žmonėms gerovės ir klestėjimo.

  Dvišaliai santykiai »
  21284593_901918736627261_1894147278_o.jpg

  Rugsėjo 1 dieną Austrijos Respublikos Karintijos federalinės žemės sostinėje Klagenfurte buvo atidarytas Lietuvos garbės konsulatas, kuriam vadovauja advokatas Ulrich Salburg.

  Atstovybių naujienos »
  IMG_5918.JPG

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius balandžio 4 dieną Vienoje susitiko su Austrijos Europos, integracijos ir užsienio reikalų ministru Sebastianu Kurzu. Susitikime ministrai aptarė dvišalį bendradarbiavimą,  Rytų partnerystę,  situaciją Rusijoje ir Ukrainoje,  veiklą  Europos Sąjungos ir Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijoje  (ESBO), kuriai 2017 m. pirmininkauja Austrija.  

  Dvišaliai santykiai »

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius balandžio 4 dieną lankysis Austrijoje.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata