Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Ministras Niujorke susitiko su Šiaurės Makedonijos, Jordanijos ir Baltarusijos kolegomis

Sukurta 2019.09.26 / Atnaujinta 2019.09.26 10:16

Rugsėjo 25 dieną, vizito Niujorke metu, ministras Linas Linkevičius susitiko su Baltarusijos, Šiaurės Makedonijos ir Jordanijos užsienio reikalų ministrais.

Susitikime su Šiaurės Makedonijos užsienio reikalų ministru Nikola Dimitrovu aptartas Šiaurės Makedonijos stojimo į Europos Sąjungą derybų procesas bei šalyje vykdomos reformos. L. Linkevičius pažymėjo, kad Lietuva yra pasirengusi pasidalinti savo patirtimi integracijos į Europos Sąjungą procese. 

Susitikime su Jordanijos užsienio reikalų ministru Aymanu Al Safadžiu aptartos dvišalio bendradarbiavimo stiprinimo kryptys finansinių technologijų, gyvybės mokslų ir atsinaujinančių šaltinių srityse, taip pat situacija Artimuosiuose Rytuose ir pabėgėlių krizė.

Lietuvos ir Baltarusijos užsienio reikalų ministrai aptarė branduolinio saugumo klausimus regione, taip pat Lietuvos ir Baltarusijos dvišalius ekonominius ir kultūrinius klausimus.

Rugsėjo 23-27 dienomis užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius prezidento Gitano Nausėdos delegacijoje dalyvauja Jungtinių Tautų Generalinės Asamblėjos 74-iosios sesijos bendruosiuose debatuose ir kituose aukšto lygio renginiuose Niujorke.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
11111.jpg

Artėjančių švenčių proga Lietuvos ambasada Baltarusijoje čia reziduojančius užsienio šalių diplomatus, kultūros, meno, mokslo atstovus ir visuomenės veikėjus pakvietė į jau tradiciniu tapusį Kalėdinį vakarą, kurio metu, skambant šiuolaikiniam Remigijaus Rančio vadovaujamam džiazo kvartetui „The Schwings“, aptarti besibaigiantys metai bei pristatyti ateinančiųjų metų planai.

Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
1.JPG

Lapkričio 29 dieną Pelesoje Lietuvos ambasada Baltarusijoje surengė vietos lietuvių bendruomenių susitikimą, kurio metu aptartos svarbiausios lietuvių bendruomenių Baltarusijoje problemos bei vyko J. Tumo-Vaižganto 150-ųjų gimimo metinių sukakčiai paminėti sukurto filmo „Tumo kodeksas“ peržiūra.

Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
6837_7a396f37e28a5cf321f51094d3b547ae.jpg

Lapkričio 28 dieną Užsienio reikalų ministerijoje įvyko Lietuvos ir Baltarusijos konsultacijos konsuliniais klausimais. Konsultacijose dalyvavo abiejų šalių Konsulinių departamentų pareigūnai bei migracijos tarnybų atstovai.

Konsulinės naujienos » Dvišaliai santykiai »
2019-11-28 JOR skiriamieji su VCM.jpg

Lapkričio 28 dieną viceministras Neris Germanas susitiko su naujuoju Jordanijos ambasadoriumi Lietuvai Dr. Nawafu Wasfiu Tellu. Susitikimo buvo aptaros dvišalių santykių plėtojimo galimybės, galimas intensyvesnis bendradarbiavimas aukštųjų technologijų, maisto pramonės, švietimo srityse.

Dvišaliai santykiai »
4.jpg

Lapkričio 15 dieną Baltarusijos šiuolaikinio meno galerijoje Minske atidaryta žinomos Lietuvos grafikės Kristinos Norvilaitės-Geniušienės darbų paroda „Viską tau pasakysiu“. Parodoje eksponuojama per 30 menininkės grafikos darbų ir jos pačios kurtų objektų, atspindinčių menininkės vidaus ir jos santykių su ja supančia aplinka, pasaulį. 

Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
6.jpg

Spalio 31 dieną Baltarusijos kino istorijos muziejuje Minske Lietuvos ambasada Baltarusijoje, bendradarbiaudama su Lietuvos literatūros ir meno archyvu, pristatė parodą apie žymų Lietuvos teatro, kino, televizijos aktorių ir režisierių Donatą Banionį „Soliaris. Donatas Banionis”.

Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »

Naujienlaiškio prenumerata