Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Užsienio reikalų ministras išvyksta vizito į Juodkalniją

Sukurta 2017.12.13 / Atnaujinta 2017.12.13 09:07

Gruodžio 13-15 dienomis užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius lankysis Juodkalnijoje. Vizito metu planuojami susitikimai su Juodkalnijos Prezidentu Filipu Vujanovičiumi, Ministru Pirmininku Duško Markovičiumi, užsienio reikalų ministru Srdanu Darmanovičiumi, Europos reikalų ministru Aleksandru Andrija Pejovičiumi, Juodkalnijos Parlamento nariais.

Susitikimų su aukštais Juodkalnijos pareigūnais metu ketinama paremti Juodkalnijos integracijos į ES siekius, aptarti Lietuvos ir Juodkalnijos dvišalių santykių intensyvinimo galimybes, situaciją Vakarų Balkanų regione, aktualius regioninio bei energetinio saugumo klausimus.

Lietuvos diplomatijos vadovas taip pat skaitys paskaitą Juodkalnijos universiteto Politikos mokslų fakultete apie iššūkius ir galimybes besikeičiančioje Europoje.

2006 metais nepriklausomybę paskelbusi Juodkalnija yra naujausia NATO narė bei didžiausią pažangą derybose dėl narystės ES padariusi ES šalis kandidatė. 2017 metų gruodžio 11 dieną ES derybose su Juodkalnija buvo atidaryti du nauji derybiniai skyriai, apimantys laisvą darbo jėgos ir paslaugų judėjimą.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
_MG_3197.JPG

Birželio 18 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su į Lietuvą vizito atvykusiais Juodkalnijos Parlamento (Skupštinos) pirmininko pavaduotoju, Draugystės su Lietuvos parlamentu grupės pirmininku Genci Nimanbegu bei kitais grupės nariais.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »
Juodkalnija.jpg

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius gegužės 21 dieną Nepriklausomybės dienos proga pasveikino Juodkalnijos užsienio reikalų ministrą Srđaną Darmanovićių ir palinkėjo Juodkalnijai bei jos žmonėms klestėjimo ir gerovės.

Dvišaliai santykiai »

Naujienlaiškio prenumerata