Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS NUOLATINĖ ATSTOVYBĖ EUROPOS SĄJUNGOJE

Adresas: Rue Belliard 41-43, 1040 Brussels, BELGIUM

plačiau »

Tel. +32 2 771 01 40
Faksas +32 2 771 45 97
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS

Per Europos dienos minėjimą Briuselyje įspūdinga animacija pristatyti Lietuvos simboliai

Sukurta 2018.05.07 / Atnaujinta 2018.05.08 16:46
   Per Europos dienos minėjimą Briuselyje įspūdinga animacija pristatyti Lietuvos simboliai
   Per Europos dienos minėjimą Briuselyje įspūdinga animacija pristatyti Lietuvos simboliai

   Gegužės  5 d., šeštadienį, Briuselyje šurmuliavo Atvirų durų diena – tai kasmet vykstantis renginys, kuriuo minima Europos diena. ES institucijos atvėrė duris lankytojams, o ES Taryba kvietė susipažinti su ES valstybėmis narėmis. Lietuvos stende akį traukė HoPro įmonės Holografas su animacija, atspindėjusia Lietuvos simbolius, nuotraukos su 100mečio šventimo vaizdais bei Mariaus Jovaišos sukurtas video apie naująsias technologijas. Lietuva pristatyta kaip moderni, novatoriška šalis, o tautinių šokių  kolektyvo "Lietuvonis" šokėjai trypė liaudies šokius ir kvietė žiūrovus į bendrą ratą, rodydami puoselėjamą Lietuvos kultūros paveldą ir senąsias tradicijas. 

   Piramidės formos hologramoje atspindėti mūsų šaliai svarbūs motyvai: Lietuvos trispalvė, Gedimino bokštas bei Vyčio herbas. Frazės  „Be amazed“ ir „Your expectations. Exeeded“ panaudotos sudominti žiūrovus apsilankyti Lietuvoje.

   3D vaizdo holograminė animacija kūrybingai reprezentavo šalį, traukė žiūrovų dėmesį ir paskatino plačiau pasidomėti ir galbūt rimčiau pasvarstyti, kaip galimą kryptį kitos savo kelionės metu.

   „Labai džiaugiuosi, jog turėjome galimybę prisidėti prie Lietuvos nacionalinio stendo koncepcijos įgyvendinimo. Nežadame sustoti – kuriame naujus produktus, ieškome naujų inovatyvių sprendimų ir tikimės, jog ateityje taip pat galėsime prisidėti prie Lietuvos vardo populiarinimo pasaulyje“, sakė HoPro atstovas Artūras Lukoševičius.