Lietuvos URM futbolininkai, praeitą šeštadienį Gdynėje vykusiame jau trečiajame Baltijos šalių diplomatų futbolo turnyre „Baltic Cup“ taurei laimėti, pademonstravusi ryžtą ir kovinguma, bet tuo pačiu išlikę džentelmenais (nei vienos rimtesnės pražangos, nei vienos geltonos kortelės), apgynė 2006 metais Taline iškovotą čempionų titulą!
Finalinėse rungtynėse mūsų vyrai net 4-0 įveikė Estijos komandą! Treti liko šeimininkai – Lenkijos ekipa, ketvirti - danai, penkti - suomiai. Rezultatyviausias turnyro žaidėjas – Gintaras Pilikauskas įmušęs net 9 įvarčius! Antras pagal rezultatyvumą liko Jurijus Kleimionovas – 8 įvarčiai! Aukščiausią meistriskumą pademonstravo komandos vartininkas Danas Vaitkevičius, finalinėse rungtynėse neleidęs varžovams įmušti nė vieno įvarčio!
Taigi, kad Lietuvoje futbolas dar gyvas patvirtino šie vyrai:
Piotras Babachinas, URM Konsulinis departamentas;
Audrius Bendinskas, Ambasada VFR;
Darius Degutis, URM Ekonominio saugumo politikos departamentas;
Rolandas Kačinskas, URM Rytu kaimynystė politikos departamentas;
Jurijus Kleimionovas, URM Kosnulinis departamentas;
Tomas Lukoševičius, URM Ekonominio saugumo politikos departamentas;
Gintaras Pilikauskas, Nuolatinė atstovybė ES;
Artūras Slavinskas, URM Konsulinis departamentas;
Mindaugas Stankevičius, URM Personalo departmentas;
Artūras Šilanskas, Ambasada Baltarusijoje; .
Dainius Žikevičius, URM Rytų kaimynystės politikos departamentas;
Danas Vaitkevičius, Ambasada Gruzijoje.
Pergalės taip pat skirtos ir komandos bičiuliui, dideliam futbolo gerbėjui Arvydui Naujokaičiui, kuriam treniruotės metu, besirengiant turnyrui, lūžo ranka.
Nuoširdžiai dėkojame Lietuvos Generaliniam konsului Lenkijoje Jonui Kinduriui už paramą komandai varžybų ir ne varžybų metu.
Kitas, ketvirtasis turnyras, įvyks Suomijoje. Šį gražia tradicija tampančiu turnyrą 2005 metais inicijavo Lietuvos URM.
Taigi, su pergale!