*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

KRAŠTO APSAUGOS MINISTRĖ DALYVAUS ES GYNYBOS MINISTRŲ SUSITIKIME

Krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė bei ją lydinti delegacija rugsėjo 22–23 dienomis dalyvaus neformaliame Europos Sąjungos (ES) gynybos ministrų susitikime Vroclave (Lenkija).

Susitikime gynybos ministrai aptars pasiūlymus dėl ES operacijų planavimo pajėgumų stiprinimo, taip pat galimus veiksmus, siekiant padidinti ES Kovinių grupių efektyvumą ir skatinti jų panaudojimą. Be to, gynybos ministrams bus pristatyta situacija Libijoje, vyks diskusija dėl tolesnio ES įsitraukimo, taip pat bus aptariamos operacijos Afrikos rago regione bei Bosnijoje ir Hercegovinoje, bendradarbiavimo stiprinimo su Rytų partneriais galimybės.

Gynybos ministrų susitikimo metu vyks tradiciniai Šiaurės ir Baltijos valstybių gynybos ministrų pusryčiai, kurių metu bus aptariami svarbiausi ES darbotvarkės bei regioninio bendradarbiavimo klausimai.

ES gynybos ministrai susitinka keturis kartus per metus.

Ministrės vadovaujama delegacija į Vilnių grįš penktadienį vakare.