*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

Kvietimas į diskusiją su Nepriklausomybės akto signatarais

Prieš 25 metus Lietuvos žmonių tvirtumas, tikėjimas, noras matyti Tėvynę vėl laisvą buvo toks, kad jo negalėjo įveikti niekas - nei tankai, nei sovietinės konservatyvios jėgos, kurios naudojo propagandą bei įvairias viešųjų ryšių kampanijas. Tuomet buvo pakloti Kovo 11-osios Lietuvos istorijos pamatai. Statyti naują tikrovę, naują valstybę savo rankomis, buvo didžiausias atradimas. Šio gražaus jubiliejaus proga, antradienį, kovo 24 d. 19.00 val. Lietuvos nuolatinėje atstovybėje ES (rue Belliard 41-43, 1040 Briuselis) rengiama trijų Nepriklausomybės Akto Signatarų – Europos Komisijos nario Vytenio Andriukaičio, ES Teisingumo Teismo teisėjo Egidijaus Jarašiūno bei Europos Parlamentaro nario Algirdo Saudargo diskusija Lietuvos valstybingumo raidos tema.

Diskusiją moderuos Arnoldas Pranckevičius.
Maloniai prašome registruotis į renginį el. paštu: registration@eu.mfa.lt iki kovo 23 d.
Po diskusijos bus kviečiama pasivaišinti taure vyno!