Lietuvos Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius, gruodžio 10 dienos ryte į Briuselį atvykęs su darbo vizitu (žr. žemiau), pirmą susitikimą turėjo Nuolatinėje atstovybėje, su Lietuvos diplomatais ir valstybės tarnautojais.
Lietuvos nuolatinis atstovas Europos Sąjungoje ambasadorius Rytis Martikonis pasveikino premjerą, sugrįžus į Briuselį. Andrius Kubilius papasakojo apie tai, kokių priemonių Lietuvos Vyriausybė ketina imtis finansų krizei įveikti ir energetinėms problemoms spręsti. Premjeras teigė girdėjęs, kad valdžios atstovai, atvykę Briuselin, daug žada , tačiau po to pažadų neišpildo, taigi jis nieko nežadėsiąs, rezultatai kalbės patys už save.
Darbuotojai turėjo klausimų Premjerui, daugiausiai finansinėmis temomis. Susitikimas truko 40 minučių.